Poglej enojno objavo
Staro 01.01.2009, 18:14
bbenci2 Uporabnik bbenci2 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2008
Naslov: Moravske Toplice
Sporočila: 253
Privzeto Re: Snemanje programa

No in za silvestrovo lepo nastavim na NET TV in pritisnem REC in Multicast TV lepo snema, jaz sem pa gledal v dnevni sobi. Skoraj dve uri gledam, potem pa naenkrat začne v dnevni sobi prekinjati zvok. Grem gledat kako je s snemanjem na računalniku, in glej ga zlomka, slika močno kocka in pojavi se obvestilo o napaki in snemanje se po prtisku na gumb "not send" prekine. Slišal sem, da STB streama včasih dva programa hkrati, klub temu, da prikazuje enega. Sem mislil, da je v tem štos in ker sem neprenehoma med snemanjem s STB-jem preklapljal med programi, sem si mislil, da je vzrok tu. Danes, ko je na sporadu ponovitev RTV NET praznuje, spet začnem s snemanjem in na STB-ju nič ne preklapljam med programi in spet po nekaj več kot eni uri snemanja naenkrat ostanem brez zvoka tako na STB_ju kot na PC-ju. Prekinem snemanje in vse pošljem v tri krasne. Hotel sem nekaj posnet, potem pa človek skoraj izgubi živce. Seveda siol nima uradne podpore za gledanje na PC-ju, ampak vseeno sem skoraj po****il. Imam namreč vklopljena dva kanala, lahko gledam oboje hkrati, ko sem pa zdaj nekaj hotel posneti, pa se mi je vse zrušilo.
Odgovorite s citatom