Poglej enojno objavo
Staro 10.12.2006, 12:11
schnapsi Uporabnik schnapsi ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2006
Sporočila: 125
Privzeto Re: Kako do VOIP nastavitev na Sinope -- root geslo?

78 ogledov pa prav nobenega odgovora. Kaj je moje vprašanje res tabu?

Če je kominikator moja last (kar baje je), in če sem se moral vezati za dve leti ali pa celo celo napravi kupiti kar takoj, potem res ne vidim razloga, zakaj mi Siol ne bi dal gesla do vseh nastavitev komunikacijskega prehoda. Kot potrošniku mi je Siol prodal (pravzaprav vsilil) nepopoln izdelek, ki ne dela to, kar je reklama obljubljala. Takih vsiljenih in za-enkratno-uporabo (drugače dragih in kvalitetnih) aparatur imam doma že cel kup: razmišljam da bom celo odprl Siemens Gigaset ISDN muzej.

Dua (zaenkrat) še ne uporabljam, če bi ga, pa najbrž Siol tako preko internetne povezave naloži skripto z nastavitvami nazaj, ki bi prepisala moje. V naprednih nastavitvah tudi ni takih nastavitev, katerih napačna vrednost bi vplivala na delovanje omrežja, kvečjemu na delovanje moje povezave. Vem, ker sem že kar nekaj takih prehodov konfiguriral sam.

Poleg tega pa že dva tedna čakam, da mi spremenijo Solo v Duo. Sinope že imam, tudi razvezanega dostopa ne želim, kje je tu sploh problem za tako zavlačevanje????

Iz tega sledi, da telefonije ne morem uporabljati ne tako in ne drugače.

Nekdo je podobnem forumu napisal: Siol : planet za znoret.... pa še res je.
Odgovorite s citatom