Poglej enojno objavo
Staro 26.06.2008, 09:40
lila5 Uporabnik lila5 ni prijavljen
Mojster
Član od: Jun 2001
Sporočila: 3.935
Privzeto Re: Ali je z nami še vse v redu?

Meni pa gredo takšn floskule kot so, da je človeštvo pošteno zabredlo, ker zaradi "sodobne družbe" ni občutka za sočloveka, ni prijateljev, ljudje smo egoistične barabe in podbni bla, bla že pošteno na živce.......a je bilo kdaj v preteklosti kaj drugače? Nekoč so ljudje umirali dosti bolj po tekočem traku kot danes v "sodobni družbi"......

Človek je pač že od nekdaj egoistično bitje (kot pač vsaka žival), ki ima v prvi vrsti roke obrnjene proti sebi in bo najprej poskrbel zase in šele ko bo njegova rit sita bo mogoče začel misliti še za druge........

Mene tisti komentarji, ki jih je podal monster na članek, da se je človek ubil vpričo policistov niti niso tako zbodli.......prosim vas lepo, kako pa naj komentiram članek, da je nekdo storil samomor.......mogoče bom zdaj označena kot nekdo brez čustev in totalno razčlovečena po nekaterih merilih vendar.......človek se je ubil, ta človek meni ni pomenil nič.....tako kot mi ne pomenijo nič tisti otroci, ki že stoletja umirajo zaradi lakote v Afriki......vendar da izpademo človeški, se zgražamo nad tem in organiziramo razne manifestacije, ki itak ne obrodijo kaj prida sadov, da bi jim pomagali, nasleldnjo minuto pa ob nogometu in Seksu v mestu na te otroke pozabimo.......zakaj je človek storil samomor mi ni znano in se s tem ne ubadam, ker itak ne bom prišla stvari do dna.......rojstvo in smrt sta pač del procesa, ki se imenuje "življenje"......in ljudje se rojevamo in umiramo......razlika je ta, da na rojstvo nimamo vpliva.......smrt si pa nekako lahko izberemo.......