Poglej enojno objavo
Staro 09.06.2006, 07:24
roxa Uporabnik roxa ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce roxa
Član od: Mar 2006
Sporočila: 2.201
Privzeto Re: Napreden vs zaostal svet?

Citat:
Objavil-a anarchy
Kaj mislite, da ne obstajajo naprednejse civilizacije od nas? Kaj, ce so ze nekoc imeli vso to tehnologijo nekateri na nasem planetu, ter potem zapustili ta svet in sli v vesolje raziskovati naprej, drugi pa nas lepo kontrolirajo, koliko se razvijamo? Mi jim pravimo nezemljani, lahko so pa cistno navadni zemljani. Kaj mislite, da bi si ljudje iz tretjega sveta mislili, ce bi nas videli, kako se pogovarjamo po mobitelu z videoklicem? Ali, da bi vedeli, da mi znamo leteti? Na svetu obstajajo se zmeraj marsikje zelo nerazviti sveti, katerim se sploh sanja ne, kaksno tehnologijo in stil zivljenja imamo mi. Tako, mi gremo delati ponavadi v afriko razne dokumentarce in preucujemo zivljenje teh ljudi. Kmalu bomo mi zaceli raziskovati vesolje, mogoce bomo celo naredili svetovno vojno in se vecina pobili, medtem, ko teji africani sploh ne bodo vedli, da je prislo do svetovne vojne. Nekoc bodo tudi oni prisli do taksne stopnje razvoja, do takrat, pa jih bomo mi opazovali, oni pa nas bodo imeli za nezemljane.
polovično verjamem....
nisem pa sigurna