Poglej enojno objavo
Staro 11.06.2010, 07:41
mr Vragec Uporabnik mr Vragec ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2010
Sporočila: 52
Privzeto Re: Ni proste parice-nadgradnja

Citat:
Objavil-a hacker77 Prikaži sporočila
Meni se zdi vse čudno, namreč prvič ko sem podal povpraševanje za priklop ADSL so mi odgovorili, da na moji lokaciji ni mogoče. Ko sem povpraševanje oddal v drugo, sem dobil odgovor, da moram najprej naročiti klasičen telefon, šele nato se lahko izvede poizvedba o možnosti priklopa . Kako so poizvedbo naredili pa v prvo, to je bilo moje vprašanje, nakar sem dobil odgovor da bodo še ročno izvedli možnost priklopa V glavnem niti sami ne vedo očitno kako kaj poteka in potem bodočim uporabnikom kar nekaj natvezijo, pač kar jim tisti trenutek kapne na pamet. Ko pa sem vprašal kaj lahko naredim, da bi priklop ADSL dobil je bil odgovor naj naročim klasičen telefon in nato podam ponovno preverbo, saj itak če ADSL ne bo mogoč lahko v enem tednu naročilo na klasičen telefon storniram brezplačno, ampak priklop za klasičen telefon pa moram plačati (znesek je pa cca.90EUR), se pravi v najslabšem primeru sem za negativen odgovor plačal 90EUR in tukaj se je zadeva ustavila.
Kolikor je meni znano, če greš na AMIS ti ta priklop (teh 90 €) plačajo oni v primeru, da ti uredijo priklop in vse ostalo. V kolikor pa je nekativni odgovor pa tak nisi dolžan plačat.

Ista poanta je na SIOL-u, v kolikor naročiš univerzalno storitev oz. telefonski priklop z opombo, da naročaš priklop le in samo le v primeru, da je omogočen ADSL so si oni sami nakopali račun, če te gredo priklaplat in ti ADSL ni omogočen.

lp, mr. Vragec
Odgovorite s citatom