Poglej enojno objavo
Staro 19.02.2007, 03:21
čudežni Uporabnik čudežni ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 649
Privzeto Re: Slovenci yebejo Slovence - to je svoj narod!!!

Citat:
Objavil-a Davor Prikaži sporočila
Kje sem napisal, da se mi to zdi pošteno?

Pred 20 leti je Bačar grel klopco v čuzi, ker se je upal javno postaviti za samostojno Slovenijo. Tvoja ljubčka Mencinger in Kučan (v preteklosti si ju že hvalil) pa sta bila takrat prav lepo prosti osamosvojitvi in sta se gibanju priključila šele ko sta videla, da dogodkov ni več možno ustaviti in da imata lahko tudi sama od tega korist....toliko o razcapancih.

Podtikanje je očitno tvoja močna stran.

Davor, ta isti človek je govoril o "mladih ljudeh" in zagovarjal delavske pravice.Ta isti človek bo lahko jutro vrgel te iste ljudi na cesto.
Seveda on od osamosvojitve naprej in vključno z njo ni imel nobenih LASTNIH koristi, kaj? Človek, ki ga LDS-ni tikala hkrati pa je simpatiziral z trenutnim premierom naše vlade....
Takšnih kot je on je naša država poln "kovček". S pretvezo v skupno dobro so si on in tudi ti, ki jih omenjaš, prisvojili milijone in milijone € kapitala. Čez noč!
Prosim, da svoje trditve podkrepiš in pokažeš, kje sem jaz na veliko hvalil Kučana in Mancingerja?!?!?Zato, ker sem nekoč o slednjem napisal to, da mogoče je "stara šola" in da se v nekaterih pogledih strinjam z njim, je on in še kdo kar postali moji ljubljenčki...
Človek, prosim ne posplošuj!
Pa še nekaj. Če na tv vidiš in bereš, kako v nanizanki SOPRANOVI tip govori o tem, koliko mastnega denarja so morali narediti "people from Slovenia and Montenegro" in to Američani, ki jim geografske sposobnosti ne štejemo ravno v dobro, potem je tukaj nekaj hudo narobe.
Ampak saj tebi je to in tako vse samoumevno.