Poglej enojno objavo
Staro 29.01.2008, 09:04
biz Uporabnik biz ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce biz
Član od: Nov 2006
Naslov: SLO
Sporočila: 1.337
Privzeto Re: Nakup delnic NKBM

Citat:
Objavil-a Davor Prikaži sporočila
A sedaj boš pa ciničen? Pa še na tiskarskega škrata se boš zgovarjal? Pač spet nisi vedel o čem pišeš, kot vedno.

Hm...danes so se zaključni posli s KRKG vršili mal nad 112 EUR po lotu. Torej 8,12% pod začtnimi petkovimi tečaji. Res čudno, ko so tako odlične rezultate objavili. In tudi NKBM fino raste.

PS: rekel sem pri koliko bi lahko bila KRKG in ne koliko bo (tudi sam osebno ne verjamem da bo šla do 90 EUR, vendar če bi šla ne bi javkal ali bil presenečen).

Btw: Če je enotni tečaj 118 EUR, zadnji posli pa se vršijo po 114 EUR, po koliko lahko prodaš svoje delnice in koliko je enotni tečaj brezvezen za prakso? Samo v razmislek....

PSžnj: Kateri strokovnjaki ocenjujejo KRKG na 150 EUR in ali si videl analizo od Erste bank, ki ocenjuje KRKG na 130 EUR in ali ima Erste bank kaj certifikatov izdanih na KRKG? (o slednjem ne bom debatiral, ker upam da boš sam dojel poanto).
Ciničen sem že ves čas, ugotovil pa si šele sedaj. Zamenjal sem črki z in n čisto v žaru debate, ki jo na žalost vodiš na zelo nizki ravni, še manj pa prečitaš kaj pišem. Strokovnjaki ocenjujejo da bo vrednost delnice narasla na 150€ kar pa še ni realna vrednost delnice, to pa pri Erste bank ocenjujejo na 130€, čeprav za mene erste bank ni ravno kakšna vrhunska ustanova in prepogosto so njihovi strokovnjaki z svojimi ocenami bili precej mimo cilja.

Obiščite tudi http://biz1.blog.siol.net/