Poglej enojno objavo
Staro 28.05.2009, 19:07
rahonet Uporabnik rahonet ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2008
Sporočila: 15
Privzeto Siol TV mpeg2 določeni programi ne delujejo več

Po dolgem čakanju so mi priklopili sioltv v mpeg2 kodiranje tako da imam sedaj lahko dva priklopa. Prvo tv gledam prek komunikatorja in deluje dokaj v redu (vsi programi) drugi tv gledam pa prek pc-ja in se je po 1 mesecu delovanja začene komlicirati in to tako da se določeni programi ne kažejo več. Poizkusil sem z obemi ki so navoljo(vlc in multicast / aditeya ne podpira mpeg2 dvomim da bi bilo kaj drugače z freeiptv) in isto delujejo slo1,slo2,pop,kanala, hbo in se kašen ostalo nič. potem sem poizkusil namesto x.x.4.x ip-ja kanalov v playlisto vnesti x.x.0.x in so nekateri programi začeli delovati. Do tega da sem poizkusil z 0 ničlo nomesto 4irke sem prišel tako ker sem z wiresharkom pregledoval promet ki mi teče skozi mrežno na kateri gledam tv in opazil da mi pri ne gledanju tv-ja na pc-ju tečejo skozi podatki od komunikatorja in ki imajo destinacijske ip-je x.x.0.x . Ali ve kdo zakaj je prišlo do tega in ali je prav da vidim v wiresharku podatke od komunikatorja ko snifam po mrežni na pc-.ju

hvala
Odgovorite s citatom