Poglej enojno objavo
Staro 11.08.2014, 20:24
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.065
Privzeto Re: Innbox v50u in v60u

Citat:
Objavil-a mnheia Prikaži sporočila
Sem ti rekel, da z različnimi modeli modema dosežeš različne hitrosti pa si se samo smejal.

Sicer te zafrkavam ampak vseeno si dobro ugotovil. Daleč najslabše rezultate mislim, da dosega FritzBox kar je prav presenetljivo za vse nagrade, ki jih je dobil.

Žal mislim, da Innbox v50u ni več v rednem obtoku. Zdaj če ga dobiš je najverjetneje rabljen ampak vseeno je res dober modem. Sam sem ga imel eni dve ali tri leta in je res odlično služil svojemu namenu. Če ne bi bilo težav z firmware bi ga imel še danes.

Sicer pa imam srečo, da so mi pred dvema letoma res uredili linijo tako kot je bilo treba in imam zdaj res odlične rezultate kljub vmesni prenapetostni zaščiti.

Upam, da bodo "kekeci", ki razvijajo vmesnik za Innbox modeme tole videli, malo pospravili lenobo in prinesli nekaj dobrih funkcionalnosti, ki jih vsi pogrešamo ne pa, da čakamo leta za neke osnovne funkcionalnosti, ki potem pokvarijo že obstoječe.
Ja res je.. Kar se tiče sinhronizacij in stabilnosti povezave je v50u zmagovalec.
V60u se mi je povezoval z nižjim uploadom,ker z downloadom nimam težav, pa še tisto kar se je povezal je zelo rado padlo in se resetiralo.
Tako da pri mejnih vrednostih sigurno zmaga v50u,pa čeprav rabljen.

lp
Odgovorite s citatom