Poglej enojno objavo
Staro 19.12.2007, 21:01
kartako Uporabnik kartako ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 1.676
Privzeto Re: Prihodnost Slovenije ?

Citat:
Objavil-a Tone Prikaži sporočila
RKC je sedaj izredno bogata v Sloveniji. To je dejstvo. Ne gre mi pa v račun, da sedanja vlada ob tem, kot da so največji reveži, le-tem oprošča plačilo davka na premoženje in na dobiček njenih podjetij; ko bi le bila tako dobrotljiva tudi do delavcev z nižjimi plačami; pa še to ni dovolj, saj plačuje duhovnikom tudi prispevke za pokojninsko in zdravstveno zavarovanje, jim skoraj v celoti zagotavlja denar za vzdrževanje njihovih sakralnih objektov pod pretvezo, da gre v vseh teh primerih za kulturno bogastvo in še bi lahko naštevali. Zato pa me še posebej jezi zaslepljenost množice, sicer bi moralo že slišati nejevoljo, če ne celo jezo vseh tistih, ki živijo na robu ali blizu roba preživetja.
Dajmo, izvoljenci ljudstva- poslanci, ukrenite že nekaj, da bo tudi to bogastvo pošteno obdavčeno.

Še nekaj sem pozabil. Naj plačujejo duhovščino verniki RKC kot v Avstriji, pa bomo videli, koliko jih bo še v tem primeru klečeplazilo pred oltarji. Pa še država bo prihranila denar davkoplačevalcev.
__________________________________________________ _____________________________________
Se strinjam.!
Kaj misliš zakaj o tem ne zahtevajo referendum tipi ala :Cvikelj, Potrata, Šircelj,Kek, Potrč, Rop, Biščak, Golobič ???, da ne naštevam naprej vseh borcev , za socialo naroda, tudi sindikate.?????????