Poglej enojno objavo
Staro 07.06.2009, 20:43
vučko stručko Uporabnik vučko stručko ni prijavljen
Pripravnik
Član od: May 2009
Sporočila: 237
Privzeto Re: Stari- Novi dokazi o obstoju Gospoda oz Boga?

Citat:
Objavil-a drstane8 Prikaži sporočila
Vučko, VEČINA PREBIVALCEV TEGA SVETA VERUJE.
In v veri se Bog različnim na različne načine razodeva. Torej je!
Tistim pa, ki so v manjšini, ki torej ne verujejo, pa to dejstvo, ki je RAZVIDNO, ker je preprosto in preverljivo - UPAM- NE ŠKODUJE!
Tebi škoduje, če drugi,ki so v VEČINI, verujejo?
Meni tisti, ki ne verujejo, niso čisto nič škodljivi! Imam jih kot za BOLEZEN, ki se me ne prime. In kdor nima gripe, ne kiha...
Pozdrav.
Pozabil sem ti tudi napisati, da so mi tvoji prispevki všeč.Zelo mi je pri srcu tudi to, da nisi aroganten, prepotenten in da v sebi gojiš vrline, ki jih na forumih le redko zaznam.Tudi podzavestne agresije ne zaznavam, kar pomeni, da je BLAGOST tudi tvoja vrlina. Tega pa je v svetu, v katerem živimo,na žalost, vsak dan manj.
Od velike duhovne zakladnice človeštva so ostale samo še redke zlate čaše, iz katerih je moč črpati duhovno hrano.Razpad psihičnih struktur človeštva je že viden na vsakem koraku. Želim ti, da se še naprej razvijaš, da JHVH -jevo poslanstvo postane še tvoje, saj boljšega učitelja na Zemlji še ni bilo. Bral sem knjigo Blagovest človeštva vodnarjeve dobe,(Levi),kjer je opisano njegovo poslanstvo in življenje tukaj, na Zemlji, na necerkven , neprirejen, avtentičen način. Avtor dopušča vsakemu bralcu konkretno preveritev avtentičnosti tega, kar je napisal. Toplo priporočam, da prebereš, da razširiš svoja obzorja , da evolviraš k svojemu izvoru, k Bogu. Bog ti daj zdravja, sreče in ljubezni!
.