Poglej enojno objavo
Staro 11.09.2006, 22:11
Vsemogočni Uporabnik Vsemogočni ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Vsemogočni
Član od: Dec 2005
Naslov: v Kranju
Sporočila: 3.139
Privzeto Re: Država in telekomunikacije

Sem prepričan, da ima vsak pravico po želji izbrat kakršnega koli ponudnika. kaj vpliva na izbiro, je tko relevantna zadeva, da jo ne bo nihče nikol zadel v piko. Za kar je dese ljudi zadovoljnih ta enajsti ni itd. Torej nč bat, tolk je ponudnikov, kar je edino pravilno, da gre lahko vsak k tistemu k sam želi. Lahko pa se opeče že pri sugeriranju prijateljev in potem uporabnik ni zadovoljen, da je tam, kot so to želeli prijatelji.

Sam sem že od nekdaj (po lastni želji) naročnik Simobila, Siola, čeprav me prepričujejo, da sem neumen, ker imamo v bajti optiko T2. Kdor želi, naj se naroči, sam pa vzrtajam pri svojem, pa mi ni žal.

Pri Simobilu kljub temu, da imam aparat vedno na mizi, včasih nisem dosegljiv, pri trio paketu so včasih, ko je zelo zanimiva oddaja v živo, kake kockice, vendar se ne obremenjujem s tem. Na splošno sem z obema zadovoljen, včasih bi pa že tko al tko mogu na zrak, pa kako tehnično težavico izkoristim za to. Na telefon pa že tko včasih nisem bil dosegljiv, ker ga nisem mogu nosit s seboj, ker mobitelčkov še sploh ni blo. Pa še dons živim in ker se ne jezim mi ne raste rit (saj po hlačah sklepam), vem pa, da včasih iz kakršnega koli vzroka kje tud sam zatajim, tako pa zatajijo tudi druge naprave in aparature. Nihče ni brez napak, nihče ni nezmotljiv in če si ob tem včasih poiščeš malce svetlejšo ne samo črno plat, preživiš to brez hujših stresov ali besnenja brez vzroka.

Človek je sam sebi nakopal kup težav, se obremenil do fula, kar se mu ne izide pa vedno najde vzrok za krivddo drugje, le pri sebi ne. Mater smo bedna bitja.
Odgovorite s citatom