Poglej enojno objavo
Staro 21.10.2010, 23:39
hitko Uporabnik hitko ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2007
Sporočila: 5
Angry Re: Zamrznitev slike in izginotje slike

... Če sem jaz tisti, ki je začel postavljati neumna vprašanja kar... Še prej pa naj mi nekdo od podpore lepo pove, zakaj slika in zvok ne delata, komunikator pa (vsaj tako je videti na številčnici) dela. In prosim brez vprašanja v smislu "ali ste preverili to," ker sem preveril različne kable (HDMI ter SCART), več različnih SCART ter HDMI kablov, če bi bila napaka slučajno v kablu, poskusil sem tudi na različnih televizorjih in na vseh kanalih za zunanje enote, pa ni bilo ne slike ne zvoka, komunikator pa se je odzival na ukaze prek daljinca in gumbov na sprednji strani. Ta napaka se je pojavila pred kakim mesecem, toda do danes nisem imel časa, da bi se ji posvetil in jo poskusil odpraviti. Ker je nekdo od uporabnikov napisal, da po resetu dela normalno, sem poskusil tudi s tem. Toda po resetu je ob pritisku na gumb za vklop zgolj zasvetila zelena lučka, na ekrančku je bila še vedno ura, slike in zvoka pa od nikoder. In ja, tudi po tem sem preveril različne kable in TV sprejemnike. In pričakujem konkreten odgovor, ne nekega arogantnega vprašanja v stilu prejšnjega odgovora s strani podpore. Razumem, da mogoče ne veste, kaj bi lahko bilo narobe, toda potem vsaj poskusite ugotoviti, namesto da sprašujete banalna vprašanja o tem, ali je naprava vklopljena.
Odgovorite s citatom