Poglej enojno objavo
Staro 10.06.2005, 14:00
trinajstka Uporabnik trinajstka ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce trinajstka
Član od: Oct 2004
Naslov: kokrica village
Sporočila: 7.140
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava Boem

Citat:
quote:Originalna objava trinajstka

F1 "PORTAL":
Kva vsi tok jokate za Boemom[}]
On je sam novice podajal, njegovih komentarjou je blo bl mau, tko da ne zdj jokat k ga ni...pač, Ferrariju ne gre najbol, in on se je odloču da bo zarad tega nehu spremljat forum

"My name is xy, a13sh...xy. 13 is just my middle name & my nick"
Nobody is perfect...& I`m not nobody
trinajstka:

prvo kot prvo: nisem samo postiral novice, temveč jih predhodno prevajal. pisal sem tudi komentarje po vsaki dirki in odgovarjal na vprašanja ter debatiral s prisotnimi - tako da čvekaj neumnosti. Če misliš, da je bilo s tem malo dela, si skusi - DEBIL!

kot drugo: ko pogledam, kar je nastalo iz te teme, me kar strese. Eno samo blatenje in svinjanje. Škoda. Redki se še držijo nivoja komunikacije in tudi same teme.

kot tretje: nisem odšel, ker Ferrariju ne gre, temveč sem odšel drugam, kjer spoštujejo moje delo.

kot četrto: nimam drugega imena ali nika, kot navaja krunči - še en debil.

pa še nekaj o novem svinjaru na temi formule ena, ki se kliče na [u]beg:</u> TI SI PRAVI *****!

Ostanite v dirkanju prijatelji tega športa...

P.S.

Da ne pozabim: reci adminu, da me zbriše kot moderatorja. Saj ne opravljam več tega dela...

glede mod. statusa...bom takoj pisal adminu, ker je res čudn, da nek foruma dobi tak nick samo zato, ker objavla novice iz sveta F1...drugega pa nič...pa kva zanikaš glede ferrarija...sj itak vsi vemo da si zarad tega odšou - DEBIL

"My name is xy, a13sh...xy. 13 is just my middle name & my nick"
Nobody is perfect...& I`m not nobody