Poglej enojno objavo
Staro 21.04.2006, 19:00
De_Tomaso Uporabnik De_Tomaso ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jan 2005
Sporočila: 114
Privzeto Re: Prevzem Mercatorja ???

Citat:
Objavil-a metamorf
Saj je jasno, v bistvu nisem repliciral tebi, sem samo povzel tvoj post, ker računam na to, da so v tvojih postih prave številke (borznih tečajev ne spremljam ravno zelo redno).
Sem pa tole napisal zato, da malce zbodem dežurne pevce LDS pevskega zbora. Pysmo, noben od njih ni protestiral, ko je država prodala tista odločilna 2 % delnic Dela Gorenju zato, da bi jih skrila pred Bajukovo vlado. Brez javnega natečaja, na katerem bi verjetno tačrni ponudili več denarja. Pa nisem ravno prepričan o tem, da je bil hokus pokus z delnicami Banke Koper tko zelo pregleden ala javni natečaj države. Ipd.
Da ne govorimo o tem, da je država dala javni denar Renaultu/Revozu brez razpisa in to takrat, ko je bil minister zdaj tako hudo razgovorjeni Lahovnik. Itn. Skratka ta združba, ki je naputrana z bedarijami bolj kot kakšen kos listnatega testa, se zdaj oglaša in cvili.
Nekredibilno.
Da, prejšnja oblast je popolnoma nekredibilna, ko gre za gospodarstvo in vsakič, ko se oglasijo jim lahko vsak med nami takoj obesi kakšen primer, ki so ga oni enako naredili narobe.

Žal pa je tako, da trenutno pri nas ni drugih, ki bi opozarjali na svinjarije, ki jih počnejo sedanji. In tudi, če je LDS nekredibilen, to ne pomeni, da sedanji ne delajo svinjarij. Daleč od tega.

Sploh pa jaz ne mislim ostat tiho, če sedanji naredijo nekaj narobe in o tem čivka samo bivša oblast. zato, ker pač na napake opozarjajo tudi nekredibilni, verjetno ne bomo vsi ostali enostavno tiho in sklonjenih glav.

To je tako, kot da bil dal Silvo Plut komentar, da je narobe ubijati ženske in bi vsi vpili, on ni kredibilen za kaj takega in zato ni s tem nič narobe. Halooooooo!!!!!!!!!! In kaj zdaj črnuhi pričakujejo, da bomo ob svinjarijah vsi tiho, ker pač na njih opozarja tudi nekredibilen glas LDS.