Poglej enojno objavo
Staro 20.02.2006, 10:56
zlatolaska Uporabnik zlatolaska ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce zlatolaska
Član od: Aug 2005
Sporočila: 12
Privzeto Re: Kje poiskati pravo pasemsko mačko

Citat:
Objavil-a Dannisis
Pridružujem se mnenju Note

V premislek: Bi raje kupili nov računalnik brez garancije za isto ceno ali boljši nov računalnik z garancijo?

Tu pa ne gre za elektroniko, ki jo lahko kadarkoli zamenjamo, prodamo, če nam ni več všeč... gre za ŽIVO BIITJE, za novega družinskega člana!
Naredite sebi in svoji družini uslugo: najdite si ZDRAVEGA ljubljenčka, s katerim ne boste večino časa preživeli na veterinarskih klinikah ter si delali skrbi, ampak boste dolga leta lahko brezskrbno uživali v prijetnih trenutkih, ki vam jih mačka nudi.
Prvi naslov za informacije o pasemskih mačkah je seveda Felinološko društvo, katerega spletno stran je objavila že Nota v zgornjem postu.

Veliko veselja in razuma pri izbiranju vaše crkljive kepice vam želim!
halooooo :shock: a bolne živalce so pa za v smeti? ???? mačke z garancijo, pa kaj bom še doživela. Maček ali drugo živo bitje ni stvar, amapk živo bitje. halo kakšni ste to ljubitelji živali? Meni vse skupaj tole zgleda kot tekmovanje med društvi in vzreditelji. Vse lepo in prav, da se opozarja na nepravilnosti ampak tudi pasemsko vzrejanje ni tako nedolžno, niso genetske napake zaradi neprimernih vzdrediteljev amapk zarad neprimernega mešanja genov, če mene prašate.
a dober vzdreditelj je potem tisti, ki vse "degenerirane" mladičke prej že ubije? res ne razumem.
sicer pa je pri mačkih tako, da so večinoma že po naravi zdrave živali. in ne rabijo nobenga potrdila zato