Poglej enojno objavo
Staro 21.03.2007, 13:31
kapara Uporabnik kapara ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce kapara
Član od: Nov 2003
Naslov: Ponosen sem, da sem Štajerc
Sporočila: 13.142
Privzeto Re: Problem generacije rojene okoli leta 1980

Citat:
Objavil-a protein Prikaži sporočila
kdaj pa paše,da partner ne more mim tebe,da se ne podrajsa ob
ja,valda,šparu bom za pokojnino...pol bojo pa neki šli kupovat,recmo avion,pa bom še brez tega,kar sm naberu 50let...eetaq da je kul met za flet,pa avtoček...sm gledu ene mejhne hišce za mlade družine....hura,40miopa kje nje pr enmu mejhnem pamžu najdem še 40miotov za bajto dam na stran,pa zavarovanje,....ker suport...da o tem,da so hotl narest splav ultra zasoljeno plačljiv,ne govorim...
Sm računu,da dva družinska partnerja rabta 1600Eur,če mata otroka,s to predpostavko,da mata stanovanje&avto,pa da vsak obisk štecune ni treba gledat v denarnico....
Naši vladni mafiji je vse eno, kako bo živel človek. Ti, ki so pri koritu se bodo že znajdli in od davkoplačevalcev potegnili čiveč, da bodo oni lahko živeli na veliki nogi.
Počasi , zelo počasi se že približujemo ameriškemu sistemu.
Če boš imel denar si boš lahko privoščil stanovanje ali hišo, avto, se pravi solidno življenje.
Če tega ne bo, se bodo začela graditi ciganska naselja, katera sedaj tako kritiziramo. Grajena bodo iz stare zarjavele pločevine, odpadnega materiala iz lesa in podobno.
Ne, to ni znanstvena fantastika ampak realna prihodnost, ki se bo dotaknila tudi nas slovencev, če bomo dovolili tej mafiji, da nas zavrže kot kup smeti.