Poglej enojno objavo
Staro 18.07.2007, 07:41
Aldebaran Uporabnik Aldebaran ni prijavljen
administrator
Prikazne slike uporabnika/ce Aldebaran
Član od: Sep 2006
Sporočila: 1.950
Privzeto Re: Forumski kolesarski klan

Citat:
Objavil-a Katrin Prikaži sporočila
Okej, rada se vozim s kolesom, ampak pojma nimam o čem govorite. Kolo Trek iz leta 2001, Shimano tud, več pa že ne vem vozim se za vikende, všeč mi je valovit teren, da mal delam mal počivam, izmenično, 10% klanc in 35 km sta mi maximum.

Vprašanje - a še komu roke 'spijo' na balanci? Proti koncu me to začne močno živcirat, ker moram kar naprej preprijemat in mahat z rokama...
Meni tudi roke zaspijo... tisti nadležni mravljinci se naselijo v dlani in pol je celo sranje... Kaj storiti?
Pravijo, da je to zaradi premajhnega ali pa prevelikega okvirja kolesa, ter s tem povezane same drže telesa...
mogoče bi pomagalo, če bi samo tiste guminjaste ročaje zamenjala za debelejše ???

@spartan: imam rogove montirane, pa ne pomaga... ja spd, hehe... vem ja na začetku je tako, kot bi se še enkrat učil vozit kolo... Ampak je pa potem toliko slajše, ker intenzivno uporabljaš vse mišice na nogah...

za ritko, pa obvezno kolesarske hlačće in pa obvezno sedež s tako imenovano ''nocompress zone'' ali po domače luknjo na sredi...

Tu mai nei nga toa e!!!