Poglej enojno objavo
Staro 22.05.2009, 18:39
madmitch Uporabnik madmitch ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce madmitch
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.719
Privzeto Re: Trio paket in 2 uri zaston v Telekom

schnapsi, tut jaz imam v Londonu v pisarni veliko več za nižjo ceno, samo si sam napisal ključen podatek, 60+ mio proti 2- mio. Tridesetkrat večje tržišče dovoljuje 30x večji manevrski prostor. Seveda je tu tudi konkurenca in oba dobro veva, da je BT ravno tak mastodont, če ne celo večji, kot slovenski TK. Poleg tega ima BT še ogromno prihodkov (in seveda odhodkov) s področij, ki so malemu TK v Sloveniji nedosegljivi, tako geografsko, kakor tudi drugače.

Takole primerjanje je enako temu, da stane v Dubaju liter bencina 10x manj kot prinas.

Sploh pa sem jaz samo predlagal raznim ekspertom, ki se tukaj hršijo in sproti tulijo, kakšni nesposobneži so neki drugi, da naj raje konstruktivno ponudijo svoje nedosegljivo znanje. Seveda pri tem svetohlinju pozabljajo (ker, da ne bi vedeli, ne verjamem), da VSE take sisteme, kot je TK, T2, BT... vodijo marketinški oddelki in so tehniki, razvoj in kar je še takih, le ***ena stranka, ki jih kasirajo z obeh strani. Marketinarji so pač debili, ki jih ne zanima drugega, kot lep plakat in dober odziv prve tri dni, potem so že pri drugem nategu, tehniki pa ostanejo tam in kidajo drek, narediti pa ne morejo NIČ.

Ker seveda nimajo med samo takih genijev, kot se tukaj petelinijo.