Poglej enojno objavo
Staro 05.02.2010, 16:10
zanussi Uporabnik zanussi ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2010
Sporočila: 7
Privzeto Problemi s povezavo

Jaz pa imam težave z internetno povezavo že kar nekaj časa, natančneje od 11.10.2009.Takrat se mi je prvič po dolgem času prekinila povezava in pri ponovnem poskusu povezave mi je javljalo napako 678.Napako sem prijavil na št 0801000 in po dveh dneh se je oglasil tehnik me vprašal če internet že dela.Odgovor je bil seveda negativen.Rekel je da bo resetiral centralo in da naj potem poskusim.Ker ni bilo uspeha,je napako posredoval GVO-ju,kateri je naredil meritve linije in ker je signal bil,niso nič naredili.Po parih dneh je spet sledil klic in tehnik je rekel da je napaka za nedelovanje na inštalaciji v hiši ter da bo treba pregledati vse kable.Tudi ko sem mu povedal da je napeljava v hiši nova in da je montažo opravil delavec iz telekoma ni nič pomagalo,on je naprej trdil svoje.Moral sem vzeti dopust in ostati doma,da so prišli strokovnjaki k meni in STROKOVNO ugotovili da je z kabli res vse OK.More še ni bilo konec,trije tedni brez povezave,nato pa končno klic.Priklopili smo vas na drug kabel in zdaj bo delovalo.Ja pa ja.Dali so me res na drugo linijo,a kot zgleda na preobremenjeno.Hitrost prenosa je padla na 80 KB/s s tem da je ta hitrost čez vikend samo 4KB/s,kljub neprestanemu klicanju pa se ne zgodi nič,razen da vsake toliko pokličejo in povejo da so resetirali centralo.
Edina stvar ki jo pa res dosledno opravljajo pa je pošiljenje položnice,katera mora seveda biti redno in pravočasno plačana.
Odgovorite s citatom