Poglej enojno objavo
Staro 29.10.2007, 11:07
amadej Uporabnik amadej ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce amadej
Član od: Apr 2006
Naslov: Over river Mura moving cake =)
Sporočila: 276
Privzeto sprememba paketa po napaki monterja

11.09.2007 sem na Telekomu v MS podpisal pogodbo za TRIO paket + 4M povezavo.
Po dvema tednoma so me klicali da pride monter da mi priklopi željeno, ker sem tisti dan bil službeno odsoten je doma bila mati katera se ne razume z teh stvari čist nič.
Ko je monter bil doma in delal svoje je mamo veš čas spraševal zakaj be imel 4M zakaj ne manjšo hitrost saj bom te plačeval manj, ker je mati pristala na to mi je registriral 2M linijo in kar je še najhujše mati tudi sama neve kak je lahko prišlo do tega ampkak mu je razlagal češ da kupimo LCD televizor da navadne Tv ne bomo imeli in on njo narobe razumel tako da mi TV sploh ni priklopil in me na siol registriral pod paket DUO.
Ker sem bil pred nekaj dnevi na telekomu kjer sem hotel spremenit paket na TRio so mi rekli da to ni možno je pa pisal email na siol (direktor telekoma MS) kjer je razložil trenutno stanje in omenil tudi da je monter priklopil vse drugače brez vednosti stranke(se pravi mene)...in zdaj čakam na odgovor že skoraj 2 tedna in nevem kaj naj.
Ali obstaja možnost da prekinem pogodbo ali pa mi ostane tožba?
Vedno ko sem kaj hotel mi nikoli niso znali pomagat, da ne omenjam tehnične pomoči preko telefona kjer moraš na vrsto čakat tudi do 45min....zahtevo za dvig hitrosti pa sem že dal pred 2mescoma in še zdaj nimam dvignjeno...ajaj upam da so na amisu bolj odločni ljudje....

hvala