Poglej enojno objavo
Staro 28.04.2007, 13:06
ŽeŽo Uporabnik ŽeŽo ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce ŽeŽo
Član od: Dec 2005
Sporočila: 14
Privzeto Re: Kaj vas moti pri puncah?

Moram povedat da je to res ena zanimiva debata , povedal bi pa tud to... Semeniv sej te čist razumem kako se počutiš, vzel sem si čas in prebral od prve do zadnje objave in verjemi ali ne večina tvojih napisanih doživelih izkušenj me spominja na moje pretekle dogodke in polomije. Več alli manj sorodnih problemov ampak zarad tega nisem vrgel poško v koruzo ali tako kot ti šel javno govort je*** ženske, škoda časa za njih.

Marsikatera me je prevarala, mi lagala v obrz itd itd. Nazadnje sem potreboval celo leto, da sem prišel k seb in končno eno spet povabil na en drink. Pa misliš da je palila, mah kje, ona naj nebi imela dosti časa zaradi učenja pa raznih bedarij kot sem na koncu zvedel, po dveh tednih jo pa vidim kako se objema pa poljublja z drugim . To je lajf.

Preteklost je zgodovina in jaz mislim da preteklost ne obstaja zato da se jo učiš pa da se učiš NA njej, se vsaj utrdiš da ne boš ob vsaki polomiji na tleh. No ja nisem nič drugačen od tebe sej jaz tud nočem oz. bolj ne želim imeti nobene zveze ampak strikno zaradi šolskih obveznosti in ne zato ker ne morem nobene dobit. Imam dosti kolegic in zadnje leto šele spoznavam raznolikost tega "plena moškega seksualnega poželenja".

Women, u can't live with them and you can't live without them. Močno premisli in upam da se boš prav odločil.