Poglej enojno objavo
Staro 12.08.2007, 16:27
nemehecat Uporabnik nemehecat ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce nemehecat
Član od: Dec 2005
Naslov: tukaj
Sporočila: 599
Privzeto Re: Biti gej ni lahko

Ne vem, zakaj si se kar tako hitro obsodil na večno trpljenje... V mojem sorodstvu je tudi fant gej, njegovi starši so po domače povedano cerkvene miši - vsak dan dvakrat pri maši, pa še za župnika skrbijo... Mislili smo, da ko bo mama zvedela, jo bo kap, pa je šlo mimo, niti omenila ni kdaj je zvedela. Bi skoraj ne verjela, da ve, če nebi bil njegov fant pri njih na dopustu, zdaj mu je pa kupil svoje stanovanje. Pa starši so šli na obisk k njegovim staršem in je bila ta mama zelo srečna, ker so očitno tudi njegovi zelo pobožni...
Poznam tudi taka dva, ki sta bila par pred sigurno 15 leti in več, v manjšem kraju, kjer so se te stvari govorile dosti. Ampak seveda so se, ker nista skrivala, doma sta pa imela družino in vsak dva otroka. Vsem nam je bilo to zanimivo, ker te stvari so bile včasih drugačne, ampak nisem doživela, da bi kdo rekel kaj žaljivega. Skupaj z družinama sta šla na dopust, se zabavala po svoje, ženi in otroci so imeli družbo. Enkrat sem nanje v Portorožu naletela tudi jaz in se na lastne oči prepričala, da zadeve očitno ne skrivata, razposajeno sta se igrala v vodi, ženi sta sedeli na robu in se pogovarjali. Nikjer ni bilo videti nikogar, ki bi ju gledal drugače, vsaj na videz ne. No, ta dva nista več par, sta pa oba še vedno poročena, eden je celo dobil tretjega otroka.

Jaz bi ti rekla, da ne obupaj. Sam boš videl, kam te bo peljalo življenje in mogoče boš tudi ti našel ženo, ki ti bo pripravljena roditi toliko otrok, hkrati pa boš imel še "nekoga". No takih zagotovo ni veliko naokoli, ampak začni uživati življenje, ne skrivaj se, ampak bodi to kar si, pa boš zagotovo našel svojo srečo. Na svoji poti boš zagotovo naletel na ljudi, ki te ne bojo vredni - ampak brez skrbi, tudi jaz poznam mnogo takih, pa nisem gej - boš pa zagotovo spoznal, da te imajo nekateri kljub drugačnosti radi iz srca.