Tema: SiOL TViN
Poglej enojno objavo
Staro 18.02.2012, 11:49
mnheia Uporabnik mnheia ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce mnheia
Član od: Nov 2011
Sporočila: 852
Privzeto Re: SiOL TViN

Citat:
Objavil-a Sawyer Prikaži sporočila
Predvidevam da iamte eni dostop ze. Torej keri programi so oz niso? Slike itd..
Programov kar nekaj, ce se ne motim vec kot na IO? Kaksna izjava je te to. Ze na sliki je vidno vec programov kot na IO kateri nima prakticno nic in je totalno neuporaben.

Sej te nimate DNAja.

Pa slika je tuti taki pohandrek kot na IO? 240p youtube kvalitete?
Res je, Telekom Slovenije je včeraj nekaterim naročnikom ponudil predhoden dostop do aplikacije predvsem zato, da bodo dobili neko povratno informacijo ob koncu testnega obdobja.

Kar se tiče programov je tako, da se trenutni nabor zna spremeniti ob izidu aplikacije za javnost.

Trenutni programi so: TV SLO 1, TV SLO 2, POP TV, Kanal A, TV3, PINK S, Discovery Channel, Animal Planet, National Geographic, Nat Geo Wild, Travel Channel, Da Vinci Learning, TLC, Cartoon Network, Disney Channel, Disney Junior, Disney XD, Nickelodeon, Boomerang, Baby TV, Eurosport, Eurosport 2, ESPN Classic, MTV, MTV Hits, MTV Rocks, MTV Dance, Vhr, Classic, Trace Urban, CMC, Golica TV, Carli TV, Mezzo, Planet TV, Hayat, Info TV, CNN, in še nekaj drugih.

Slika je odvisna od katerega programa gledaš =). Ni ne vem kaj ampak je za gledat. Kot sem rekel upam, da se bo na tem področju še kaj naredilo. (TV SLO 1 ima odlično sliko za moje pojme. Kak drug program slabše).

Vmesnik mi je všeč je kar priročen, elaganten in konec koncev kar je najpomembnejše uporabniku prijazen. Na sistemu Android bom danes preizkusil in vam sporočil če bo kaj drugače =).

Nazadnje uredil mnheia : 18.02.2012 ob 20:50.
Odgovorite s citatom