Poglej enojno objavo
Staro 10.04.2009, 20:30
nattka Uporabnik nattka ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce nattka
Član od: Sep 2004
Sporočila: 1.329
Privzeto Re: Letos naj bo spomladansko čiščenje okolju prijazno

moja babi je pa rekla takole ... najmanj časa in denarja porabiš, če čistiš sproti ...
potem lahko kako reč prebrišeš samo z vlažno krpo ...

za ekološka čistila nisem ravno prepričana, če so res tako eko ... pa tudi v te prihranke v smislu " lahko bi ogrevali .... " ne verjamem, ker se kot po pravilu takole prišparan denar izgubi v globokih žepih pogoltnih meneđerjev in ostalih ...

sem precej ekološko osveščena ... a nisem fanatična ...

pri 16 urnem delavniku pač ne mislim drgniti stranišča s sodo bikarbono ... 25 € za "ekološko" čistilo pa tudi ne sodi med tisto "kakšen evro več" ... če pač kupim v mercatorju kako reč, ki očisti moje fleke sem zadovoljna ... prihranim kup denarja, s katerim ogrevam kar samo sebe ... pa še unih zmešanih demonstraci (preko katerih je ponavadi možno kupiti ekološka čistila) mi ni treba organizirati ...

ne razumem pa čisto tistega pod točko 7 ... mislim, pri nas jemo iz čistih krožnikov in pri tem uporabljamo vedno vsak svojega ...

in še vedno se mi nasvet moje babi zdi najboljši ...