Poglej enojno objavo
Staro 18.11.2009, 11:34
User Uporabnik User ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce User
Član od: Mar 2009
Sporočila: 128
Privzeto Re: Bi kupili sveže mleko iz mlekomata ali ga kdaj sploh kupili preko avtomata?

Citat:
Objavil-a Patsy Prikaži sporočila
Nikoli nisem rekla, da mi ni ok, saj ga tudi sama kupujem. Zgrožena sem samo nad ceno. Večinoma vidim upokojence ob mlekomatih, verjamem, da si vsak euro težko privoščijo, tudi meni je to veliko.
Mislim, da bi kmet bp znižal ceno, sploh če se mu splača v mlekarno prodat za 0,20 na l.

Ti si tipičen Slovenček. Zato so v naših trgovinah take marže, ker ima folk večinoma tako mnenje kot ti, pa čeprav so cene 2x višje kot v drugih državah rine in kupuje tukaj. Pogledaš na interent in kupiš 2x ceneje ali pa malo pojamraš v trgovini (več ko nas bo pojamralo prej bo trgovec znižal ceno).

Me prav zanima kako bi bilo, če bi konkurenčen kmet postavil mlekomat 200 m stran z nižjimi cenami. :-)
lej reku sm ti če ti cenovno ni ok, ga ne kupuj tam, penzjonsti pa sami vedo kje in kaj nabavlajo po kolk keša ( mlekomati sm pa omenu zato k se bo kmetu bl splačal mlek prodajat tko kt ga po taki ceni v mlekomatu kt pa po malenkost višji kt bi zanj dobu od mlekarne)