Poglej enojno objavo
Staro 13.03.2013, 12:56
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780
Privzeto Re: Zavajanje potrošnikov!

Tistle zgoraj je mal mim topica a nekako se mi zdi da gre povsem v kontekst shem trženja. To da se v SLO pri oglaševanju marsikaj zamolči (ne pove končne cene) je pa itak praksa marsikje. Zato sem pa že nekajkrat rekel da rabilm prevod, ko je recimo kaka "akcija". Nazadnje ob ponusbi za HBO kolker se spomnim.

Bo treba spet malo pregledat kako stvari stojijo. Sem ostal na stari varianti zaradi možnosti odjave mega in standard. Na vsak način me je referentka, lani, ko smo delali prehod na VDSL2b hotela spravit na TOP HD paket. A takrat je bila možnost odjave mega in standard s tem da so HD kanali naročeni v stari verziji na kateri sem sicer še vedno...
Dodatki kot so ta za BOX pa so nekako v znesku, ki je razlika med paketom in če naročiš oz. imaš naročeno "po delih". "Digitalni dostop" na optiki pa je že od nekdaj stvar "čarovnij" zaradi splošnih pogojev, ki veljajo na trgu telekomunikacij.
Sedaj bi bilo nekako fer, da bi se dalo posamezni paket naročiti. Torej titih 8 svetih al kolk jih je mora itak biti. Nato pa osnovna, standard in mega shema vsaka zase. In bi se poimenovale morda 1, 2 in 3. Ja vem podobne želje. Kot je bil leta ADSL brez ISDN...