Poglej enojno objavo
Staro 27.08.2005, 11:14
Duh Uporabnik Duh ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Duh
Član od: Sep 2003
Sporočila: 1.372
Privzeto

Jaz nobenih...nekaj kolegov domačinov se celo trudi govorit slovensko...res pa je da nisem niti iskal problemov...

iz dveh primerov bi lahko naredil celo štalo pa nisem, ker se mi ne da obremenjevat s kreteni, katere najdeš na obeh straneh...

prvič je bilo v turistični agenciji, ko sem šel kupit ribiško dovolilnico, pa je bila bab izredno neprijazna in nasajena...pa sem prepričan, da ne zaradi tega ker sem slovenc, je pač zgleda mela slab dan al pms al kaj podobnega...ona je nekaj težila jaz pa sem se ji samo lepo režal (moj moto je: "naj se drugi sekirajo zaradi mene in ne jaz zaradi njih")...ko ji je zmanjkalo materiala za teženje in ko je verjetno opazila mojo ravnodušnost in dobro voljo, je ugotovila sama da je izpadla prava težača in se mi lepo opravičila , eheh

drug primer pa je bil v eni domaći oštariji, ko sta dva ostarela ribiča probala malo provocirat..malo iz heca pa malo zares...pa smo se spet šli igro..ona dva sta težila jaz pa sem se jima simptaično režal..tud ta dva sta na koncu ugotovila, da sta izpadla bebca in me več nista hotela spustit iz oštarije...runde pred mano so se kar kopičle, eheh...pa še na barko sta me povabila, če bi šel z njia lovit, da vidim kako to zgleda, eeheh...

***at ga meni je super, jaz se počutim odlično...težav nimam nobenih (vsaj do zdaj ne)...je pa res, da ne pričakujem nekih širokih nasmehov ko pridem kako trgovino al pa klečeplazenja okoli mene...morje je lepo, plac kjer se nahajam je lep...trgovina napolnjena in zmerne cene...družbo mam, več pa tak ne rabim...glih se mi še da okoli opazovat kdaj bo kdo dovolj prijazen do mene al ne, eheh

grem še