Poglej enojno objavo
Staro 18.02.2009, 01:34
whitefish Uporabnik whitefish ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2007
Sporočila: 33
Privzeto Re: Kam gredo teroristi iz Guantanama?

Primer treniranja vzletov in ne pristankov je illustracija pri kater CIA ne more narediti nič, saj ti zakoni tipa "no evidence of a crime" to preprečujejo.

Ne bi vedel, če je moj primer v kateregem filmu.

Waterboarding - 2 minuti, ki so rešile tisoče ljudi.

Američani umirajo v vojnah, saj so vendar v Afganistanu in Iraku kjer branijo civiliste pred Al Qaida, ki je za svoje cilje še kako pripravljenja eksplodirati civiliste, vključno z otroci.

Me zanima, če kje sploh obstaja kak source, ki pravi, da se Američani skrivajo za civilisti; saj so oni glavni varuhi civilistov v teh dveh državah.

V atomskih bombah v Hiroshima in Nagasaki je umrlo približno 220,000 ljudi. Če bi šla Amerika tja na konvecionalni način bi umrlo vsaj 250,000 ljudi za vsak mesec vojne. Japonci so namreč strenirali miljone ljudi, z namenom, da se upirajo. Tako da bi po koncu vojne lahko umrlo vsaj nekaj več ljudi kot je pod atomskimi bombami, in to v primeru če bi bili Američani hitri.

Papež Janez Pavel II se je opravičil za žrtve v inkviziciji. Papež Benedikt XVI se je opravičil za žrtve seksualnega nadlegovanja in se zelo zaveda tega problema.

Jaz navajam dejstva in če ima kdo drug nekakšne drugačna dejstva, bi jih rad videl. Če bi linku "opinion pieces" brez dejstev, potem bi razumel, samo tule so samo dejstva - wikipedija in novice.