Poglej enojno objavo
Staro 17.02.2009, 20:08
maks Uporabnik maks ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Oct 2008
Sporočila: 177
Privzeto Re: Posiljevanje s SIOL TV +

Ne vem. če sem v življenju kakšno stvar preklel večkrat kakor ta plus. O NE nastavljanju programov sploh ne bi govoril, saj sem že velikokrat. Pa ni samo v tem problem. Dejstvo je, da je plus funkcionalno totalno v riti. Priti v programe je prava umetnost, da ne rečem tombola. Po petkrat in več mi najprej izpiše: "Storitev Siol trenutno ni............." ali pa: "Počakajte trenutek, nalagam" in po nalaganju zopet: Storitev siol............ itd. Prav zabavno!!!!!! O prekinjanju med gledanjem, ko se ti nenadoma pojavi znani: "Storitev Siol ..... " kockanju............. sploh ne bi govoril. Neverjetno! In vse to ni zastonj. To čudo pošteno plačujem. .Klical sem dežurnega operaterja, ki me je prepričeval, da mi ne dela komunikator. Čudno!!! Dokler je bil v uporabi stari vmesnik, se mi to ni nikoli dogajalo oziroma mi je komunikator delal, sedaj, ko je v uporabi veleplus, pa nenadoma ne dela več.
V kolikor se kaj ne bo korenito spremenilo, bom po preteku pogodbe odšel. In potem ADIJO Siol. In ne bom edini!
Odgovorite s citatom