Poglej enojno objavo
Staro 14.01.2020, 18:34
mnheia Uporabnik mnheia ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce mnheia
Član od: Nov 2011
Sporočila: 854
Privzeto Re: Vrnitev v preteklost...

Citat:
Objavil-a cveto Prikaži sporočila
So danes spet nekaj delali na liniji..Je prišel od gvo-ja in mi že na daleč razlagal kako je to vse ok ,normalno... Bolj mu razlagam da iz 5 na 4 pa res ni tako normalno.. To je dejansko padec za 20% ,kar pa ni tako malo.. Dela nekaj na liniji in pravi ,več kot 4,5 ne gre.. Se skoraj zasmejim , ja pa saj si sam videl zjutraj videl da je šlo do slabih 4 ,sedaj pa 4,5 ?? Sem rekel 0,5Mb si pridobil pa sploh ne veš kje...Nič mu dejansko ni bilo jasno.

Še en dokaz več ,da je nekaj malega nekje na liniji , ker je pa to dolga linija se vsaka malenkost pozna.

Saj če pa realno razmislim ,mi bodo pa nek način še uslugo naredili ,če ne bodo spravili na prejšnjo hitrost.

Bom vsaj v svoji glavi imel tehten razlog da odjavim telekom ,in vse prestavim na telemach. Priključek imam ,kable imam , samo digitalno tv imam že sedaj zaradi staršev ..

Vedno imajo neke dobre akcije . Zdajle je neka srednja reč mislim da 15/10 ,kar dobra shema za 51 evrov ,pa še eno leto samo polovično.
Tale telekom imam res samo še zato ker sem malo "starokopiten" in se jih držim ,pa sploh ne vem zakaj...

lp
Kaj novega?
Odgovorite s citatom