Poglej enojno objavo
Staro 03.08.2006, 08:27
kapara Uporabnik kapara ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce kapara
Član od: Nov 2003
Naslov: Ponosen sem, da sem Štajerc
Sporočila: 13.142
Privzeto Re: Mala sola na Metelkovi

Citat:
Objavil-a Trillian
kaj se sploh bunijo pa jokjo pa stokajo...jooooj buhuhu pa tukaj se zbirajo umetniki, različni ljudje, različnih mnenj in skupaj sodelujemo in oh in sploh smo tukaj ena velika srečna družinica in jooooj lejte kaj so nam naredl, država grda nam je porušila nelegalen objekt, kolk so prasci pa kolk niso razgledani pa kolk nimajo razumevanja za status metelkove....ENO BRCO V RIT VSEM PO VRST!!!!
sej ne rečm, nej delajo tam kar hočjo, nej majo koncerte delavnice al kar koli pac ze tam počnejo (priznam, se nisem bila na metelkovi), ampak ej, nihce pa ne vpije kolk je drzava grda in ne vem kaj ko prodrejo druzinsko hiso (ki je bila zgrajena na črno), pa potem tista druzina nima kam iti.....ampak ne, ko pa neki podrejo enim (kvazi)umetnikom, pa vsi v luft, kakšno nerazumevajočo državo imamo....kriminal.
To komaj sedaj spoznavaš???
Jaz to vem že desetletja. Kaj pa tisti vikendi v triglavskem parku, ki so tudi zgrajeni na črno, pa nihče od skrupirane vlade ne zahteva njihovo podrtje. Ja le zakaj?. Ker med njimi so tudi takšni, ki imajo tam nelegalno postavljene "vikende".
Mogoče pa so le staje za živino, katere se v njo naslelijo ob vikendih