Tema: Izrael
Poglej enojno objavo
Staro 05.05.2007, 18:30
čudežni Uporabnik čudežni ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 649
Privzeto Re: Izrael

Citat:
Objavil-a Landon89 Prikaži sporočila
Dejansko, se je zelo tezko borit proti nekomu, ki ima svoje orozje med otroci in zenskami, saj noces zbombandirat vsega v prah, ce bi Izrael hotel, danes Libanona ne bi bilo več-to je dejstvo. Je pa res, da podobno kot vojna v Iraku, tudi ta ni ibla dobro načrtovana, ampak je šlo samo za 'bum', to pa ni dobro. Olmert je seveda odgovoren za nepopoln uspeh.

Povod za proteste je bilo porocilo komisije, porocilo je vejrento, glede na čas ki so ga imeli da razicejo zadevo lahko opravila delo dobro, za razliko od slovenije naprimer, kjer vsako komisijo blokiramo z novo komisijo in se obe pokrajšata in smo na istem.
Se strinjam, da je pri nas kar se tega tiče, eno velikansko sranje.
Glede protestov in dela komisije se mi pa zdi malce smešno.A misliš,da Izraelci pred komisijo in njihovimi ugotovitvami niuso vedeli, da je bila vodilna politika Izraela zgrešena, neprimerna oz. prehitra in nemodra?
Jaz sem mnenja,da se je med časom obdobja po vojni in sedanjim časom izoblikovala "kopica lobistov", ki so imeli namen izriniti Olmerta in njegove.Njihov vzrok: Izrael je s to vojno izgubil podobo v mednarodnem pogledu.