Tema: Modrice
Poglej enojno objavo
Staro 23.06.2006, 06:42
Mesečnica Uporabnik Mesečnica ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Mesečnica
Član od: Dec 2005
Naslov: Somewhere over the rainbow ...
Sporočila: 107
Privzeto Re: Modrice

Pri meni je to sezonska zadeva, pa še nisem ugotovila, zakaj nastane - poleti sem običajno povsem črna Poleg tega sem prav zares štorasta - če se že ne zabijem v kakšna vrata, kljuko, stol, količek na pločniku itd., se pa s kakšnim nohtom grdo do krvi popraskam (pa nimam dolgih nohtov!)

Lansko leto sem bila zaradi tega pri svoji zdravnici (ena za otroško pest velika modrica na nadlahti je bila povsem črna, pa sploh nisem vedela, kdaj sem jo dobila, potem pa ni izginila par mesecev) mi je dala pregledati kri (v otroštvu sem bila zelo slabokrvna), pa se je pokazalo, da je kri povsem OK. Tudi zdravnici ni bilo jasno, zakaj mi nastajajo modrice. Vse, kar mi je predlagala, je bilo to, da naj si kupim C vitamin (ene tabletke s podaljšanim izločanjem). Kakšen mesec kasneje je bilo spet boljše, pa ne vem, ali zaradi C vitamina ali kar samo po sebi

Zdaj se zgodba spet ponavlja, v zadnjem tednu za vsako malenkost dobim eno grdo črno modrico. Je videti, kot da bi me kdo pretepal Moj dragi je zato včeraj vrata od spalnice tako poštimal, da se bolj odprejo, saj sem se prej kar naprej v kljuko zaletavala

Sem ravno razmišljala, da bi spet začela jemati tisti C vitamin, saj škoditi tako ali tako ne more