Poglej enojno objavo
Staro 24.09.2006, 12:43
azislo Uporabnik azislo ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce azislo
Član od: Mar 2006
Sporočila: 6
Privzeto Ne morem ne več povezati na ADSL ...

Kot vsako jutro sem v četrtek 21. septembra vpostavil poveazvo z ADSL ter odšel v šolo. Ko pa pridem domov je povezava prekinjena, na njo pa se ne morem več vzpostavit, saj mi kaže le ' Povezovanje z WAN Miniport (PPPOE)' ter čez par sekund pokaže napako 678 - Ne morem se povezati z oddaljenim računalnikom. Kličem na SiOL kjer mi uslužbenec pove, da mi bo nadgradil modem ter nato videl kaj bo. A ko to naredi se nič ne zgodi ( če ga je sploh nadgradil saj pod firmware še vedno piše 0XB2d050C ). Kličem še enkrat kjer po pol ure izve, da se je posvetoval z serviserjem, ter da deluje vse, le povezavo z PPPOE ne morejo vzpostaviti. Pravijo da bodo danes popoldne ali jutri poslali tehnika, da pogleda v centralo kako je tam ( doma sem iz Kostanjevce na Krki). Danes je nedelja in situacija je nespremenjena, opazil sem še, da telefon, ko me kdo kliče, vrne zelo popačene klicateljeve zvoke, medtem ko me on normalno sliši. Modem se normalno sihronizira, lučka za ADSL gori, za telefon pa utripa, tako da stvar izleda kot da bi delala. ...

Juti kličem na Siol in pričakujem, da se zadeva do torka razreši. To sporočilo sem napisal pomočjo Dial-upa ( sramota, saj imam naročen Adsl ). Sem uporabnik ADSl dua in imam Sagemov modem ....
Odgovorite s citatom