Poglej enojno objavo
Staro 16.04.2007, 19:49
Veron Uporabnik Veron ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Veron
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.129
Privzeto Re: Prekinjanje povezave - modem SAGEM F@st 3344

Citat:
Objavil-a Staš Prikaži sporočila
Pozdravljeni
Zanima me, ali ima tudi kdo izmed vas enak problem:
Pred približno mesecem in pol se je povezava do SIOLA, ki je prej preko modema SAGEM F@st 3344 delala skoraj tri mesece brezhibno začela prekinjati. Ponovno vzpostaviti pa je ni bilo mogoče brez restarta (to pomeni fizičnega izklopa iz napetosti). Po restartu je bilo nekaj časa mir, nato pa spet prekinitev. Ob obisku je serivser telekoma ugotovil, da je potrebno popravilo modema. V teletrgovini so mi za čas popravila dali nadomestnega SAGEMA, vendar je tudi ta deloval samo dan ali dva. Ob ponovnem obisku serviserja, mi je leta priklopil navadnega Callisto 821+ in sedaj je povezava stabillna, vendar mi nihče na SIOLU ali na telekomu ne zna povezati, zakaj ne morem uporabljati komunikacijske opreme SAGEM. Predlagajo mi, da naj iz paketa SOLO preidem na TRIO, češ, da potem povezavo na centrali preklopijo na nek drugi port in je povezava potem stabilna.

Zanima me, ali je od vas kdo imel podobne težave in kako se je lotil problema. Moram priznati, da mi je vse skupaj milo rečeno zelo čudno in resno razmišljam o prekinitvi pogodbe. Kaj svetujete????

Hvala za odgovor in lep pozdrav
Staš
Če imaš solo paket, preidi na telekomovo shemo in se ti modem lahko zamenjat za iskratelov ganymade, ki bo verjetno enako deloval kot calisto.
Odgovorite s citatom