Poglej enojno objavo
Staro 23.11.2008, 22:54
jasa Uporabnik jasa ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2004
Sporočila: 175
Privzeto Re: Novi modem Sinope in kockice...Beri naprej.

Hum ugotovil napako. Upam da se to dogaja samo pri meni. Gre pa takole.
Modem sinope je zamenjan, popolnoma nov iz skatle, zadegan na polico, preklopljeni kabli in zagon. Sihronizacija bp. Slika na vseh TV bp. Zaradi zamenjave modema, klic na helpdesk, deklina rece da so problemi z telefonijo in da bo zapisala, tokom dneva bodo potimali da se foni delajo. Po cca 7 urah nedelovanja, poklicem ponovno, se javi en prijazen ded, skupaj greva cez (deklina ni aktivirala druge stevilke). Mozakar omeni da je na modemu starejsi FW ter da ga bo nadgradil. Se zahvalim in odlozim. Grem pred tv, nakar me prijazno pozdravijo moje prijateljice kockice, ki se pojavljajo na 3-5 sekunde. zategnejo mi slikico in zvok nekako zasteka, zamuja. Dobim rdece pike po telesu, rolete mi padejo na ucke, dobesedno odvihram v garazo, preklopim nazaj modem Sagem (bog naj ga pozegna in naj se dolgo dela), ponovno tecnarim za registracijo telefonov...Upam da me imajo polhn kufer in da me sami po sebi odklopijo da se farsa konca, hehe. Sedaj sem ze mislim da 4-5 dni BREZ kockic in slika "normalna". Pac kolkr se normalno lahko rece tej kvaliteti. Sem se pa resil prijateljic kockic...
Odgovorite s citatom