Poglej enojno objavo
Staro 25.10.2006, 22:47
brumer Uporabnik brumer ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce brumer
Član od: Dec 2005
Naslov: Novo mesto
Sporočila: 25
Privzeto Re: išče se clio 1.4 RT

Citat:
Objavil-a clio
Lep pozdrav!

Že kar nekaj časa iščem Cliota 1.4 RT vendar naletim na neprave ponudnike (avto je ponavadi v zelo slabem stanju). Če kdorkoli pozna koga, ki ga prodaja naj mi prosim sporoči.
Če boš kdaj v Novem mestu s4e oglasi pri meni in si oglej avto ni pa nujno ker ga namreč ne prodajam ampak dobremu kupcu bi ga prodal ima vso opremo RT letnik 1997,dodatno 4 zimske Michelin na feltnah,prikluček za prikolico (nov nikdar uporabljen) servisna knjižica,garantirani kilometri 70K ,klima,nove prednje zavore,na 60K narejen servis(vsa jermena,šponer,vodna črpalka,alternator,z zavore zamenjane,zunanji in notranji termometer,radijo grunding s kasetofonom,plave H 4,piščalke proti divjadi,piskač za vzvratno vožnjo,opozorilo za lući(za vklop in izklop)Verjetno sem še kaj pozabil kot je gumijasti orig. tepihi pa prevleke na pr.sedežih in še par rezervnih delov npr.komlet zavorne zadnje ploščez oblogami in zavornimi cilindti,obe prednji roki-novi,en prednji feder,sklopka s potisno ploščo itd. Će si interesent se enkrat oglasi,da vidiš ta avto.Moj naslov je Avtoelektrika Verbič Peter Vandotova 8 N.m
ali pokliči na GSM 40/702370 Ps najraje bi ga šele spomladi prodal.