Poglej enojno objavo
Staro 09.06.2009, 08:42
vučko stručko Uporabnik vučko stručko ni prijavljen
Pripravnik
Član od: May 2009
Sporočila: 237
Privzeto Re: Klimatske spremembe so mit

Citat:
Objavil-a eldarka Prikaži sporočila
agresivne vremenske razmere so morda posledicA večini verjetno ranga SCI-FI upravljanja z vremenom, ki se ga gre NATO v kolaboraciji z Pentagonom... Vzemite si daj kakšno nevirualno urico in opazujte nebo nad nami. Več ali manj vsakodnevno nad nami letala izpuščajo plinaste repe, ki ostajajo na nebu še dolge ure, vedno niže vedno večji in bolj grozeči, dokler iz njih ne pade oster let po poljih kmetov. Še ena oblika boja proti globalnemu segrevanju in kdo ima pravico, da se v našem imenu odloča za takšne drastične ukrepe. Bo čista modrina neba naših dedov in očetov za vedno izgubljena, da bomo lahko bolj komotno preživljali dolge ure v pisanem svetu globalne virtualnosti......
Eldarka, popolnoma prav imaš. Pod okriljem ZN in svetovne zdravstvene organizacije letala s kemijo(Al prah,Barij...) uničujejo ozračje,ratline,živali,nas...
Po takih preletih in tvorjenju plinastih oblakov pade temperatura v 7 urah tudi za 20stopinj celzija, v zraku se voha smrad po kemikalijah, ......
Politiki trdijo, DA TEGA NI!

Izračunano je, da bo zaradi umetnih ohladitev, izvajanih na ta način, umrlo letno najmanj 40 miljonov ljudi!

Pa nikomu ništa.....

Za to sem zvedel leta 1993. Iskal sem rešitev in jo(ne samo jaz), našel. Ko so prva letala leta1995 "prašila" nebo, smo po celem svetu pričeli uporabljati orgonske topove, s katerimi razbijamo "oblake", očistimo ozračje..... in na ta način ohranjamo lepo modro, čisto nebo.
Če te zanima, si lahko pogledaš na youtube. ORGONBOOSTER...

LP