Poglej enojno objavo
Staro 03.06.2009, 19:09
rambo013 Uporabnik rambo013 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce rambo013
Član od: Oct 2008
Naslov: Vipavska dolina
Sporočila: 1.670
Privzeto Re: Katere programe pogrešate na Siol tv?

Citat:
Objavil-a Defy007 Prikaži sporočila
Spet niste dodal - ne Nove / ne RTL - ob tem ste mi odstranili HBO in povišali ceno za 3EUR/mes. (iz 9 na 12eur) oz. z HBO za 6EUR/mes (iz 9 na 15eur).; po novem letu pa kar za 11EUR/mesec (iz 9eur na 20eur!!!)...

Torej po novem me bi SAMO siol TV stal 20eur/mesec, kar je 5eur več od bivše KTV, ki mi je poleg boljše slike ponujala še RTL, NOVO, le nekoliko manj Discoveryev in vse sportne programe... Ni pa bilo tok navlake (Dragana Mirković TV) in ni nikoli štekalo - to je res!

Torej - za začetek bom po novem letu skenslal celo programsko shemo in jo uporabljal le za gledanje preko PCja in naročil dobro staro KTV nazaj... (še prišparal bom) ali še bolje - vzel hitrejši paket na T2...!

Se opravičujem za podvajanje postov, ampak sem razjarjeno - nejevoljen!
Saj nisi samo ti. Ne razumem vas, če imate na izbiro več ponudnikov, kako lahko vztrajate pri siolu. Meni je žal, da se amis ni zbudil mesec dni prej, tako, da bi bil pri njih in ne pri siolu. Da jih pa ne bom samo grajal, internet je stvar, s katero sem zadovoljen, le prekleto drag je(38 evrov za 4/512) optika 20/20 je cenejša. Kje je tu logika?