Poglej enojno objavo
Staro 05.11.2012, 15:13
kažin Uporabnik kažin ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2012
Sporočila: 363
Privzeto Re: Novi vs obstoječi naročniki ??

Citat:
Objavil-a cveto Prikaži sporočila
To je odgovor kot se šika.
Jaz sem zapisal da velikokrat novi naročniki občutijo boljše akcije kot obstoječi naročniki.Kar je pa po svoje razumljivo saj nove šele želite pridobiti ,mi pa smo itak že tu.

Drugače pa Siol-vci,sem vas že večkrat pohvalil in to tudi zapisal.Karkoli sem kdaj povprašal ste mi vedno pomagali in smo zagate rešili.
Človeško pa je,da če vidiš ponudbo npr.za par mesecev polovico naročnine ,da bi tudi sam imel take pogoje.
Zapisal sem tudi da mene vezave za 12 ali 24 mesecv ne motijo,kar pomeni da se nimam namena prestavljati k drugim ponudnikom.

Sem pa zasledil v tem pisanju,da ponujate obstoječim uporabnikom ob prehodu na top trio 3mesece brezplačno. ??
To pa res nisem nikjer zasledil.Po moje to ne velja za nas ki imamo trio ??
če lahko kdo poda odgovor.
Hvala in l.p. Cveto
Tu piše (http://www.siol.net/akcije.aspx -> Paketi TopTrio 3 mesece brezplačno!) tu za obstoječe, tako, da je res..

Bi vprašal SiOL, ker mi ne odgovorijo že 2 dni na mail, če pri akciji HBO 1 mesec zastonj, mi vklopijo takoj HBO in če se rabim odjavit po 1 mesecu?

Kot je rekel Schime, te akcije za obstoječe ne bodo prišle v poštev, edino, če bodo novi paketi..
vsaj je pri programu zvestobe malo manjša naročnina..

Nazadnje uredil kažin : 05.11.2012 ob 15:18.
Odgovorite s citatom