Poglej enojno objavo
Staro 25.02.2019, 19:41
SasoSt Uporabnik SasoSt ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2012
Sporočila: 3
Privzeto Re: NEO – dobrodošli v novi svet

Pozdravljeni,

Kar se mene tiče pa je neo lepa nadgradnja / izboljšava od starega box-a. Prvi dan je bilo nekaj več motenj (nekatere omenjene v forumih, recimo ob preklapljanju hdmi vira na TV), a na koncu je bilo to posledica dejstva, da ob prvem zagonu/inštalaciji prva nadgradnja firmware ni bila najnovejša ... ob posredovanju klicnega centra se je čez noč to nadgradilo in naslednji dan je delovalo brez številnih težav. Zagotovo hitreje kot pa je deloval box, vizualno in z vidika priporočnosti iskanja mi je neo boljši, na vmesnik se hitro navadiš, glasovna prepoznava pa je povsod ista težava in deluje bolje od pričakovanj. Skratka pohvale.

Imam le nekaj predlogov, saj vseeno določene funkcionalnosti pogrešam:
- pri knjižnicah (dkino, hbo) si lahko na boxu prekinil gledanje in ko si šel nazaj na isti film, te je vprašalo ali nadaljevati gledanje od točke, kjer si prej končal. Tu vidim je vedno le od začetka. Tudi v rubriki "nadaljujte z ogledom" se ne pojavi.
- Obenem bi bilo tudi meni zelo koristno, da se nekako označuje recimo že ogledane nadaljevanke v teh knjižnicah. To me je motilo tudi na staremu boxu. Pač pozabiš ali si končal gledati pri 8 ali 9 delu.

Hvala in Lp,
Odgovorite s citatom