Tema: Cod 2
Poglej enojno objavo
Staro 03.01.2006, 17:54
nejc Uporabnik nejc ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce nejc
Član od: Dec 2004
Sporočila: 3.060
Privzeto Re: COD 2

Citat:
Objavil-a bobi
So pa res čudni da niso vsaj p.b. naštimal za dvojko, ne mislim na patch, ampak na splošno.
A sploh še kakšen špil pride ven brez zaščite, razen cod-a.
Ko igraš na različnih serverjih prav občutiš razliko, kjer se goljufa in pa tam kjer ne, kjer je prisoten kakšen admin.

Dal sem 13 jurjev zato da me mine igrat mp že po 5 minutah
Zato pa si js še nisem kupu.

Drugač pa morm rečt, da tudi pri CoD1 ne igram samo na serverjih s PB, pa nimam težav z cheaterji. Mogu boš najt serverje, ki so OK in se jih držat. Obstaja precej dobrih, kjer uglavnem igrajo igralci s skilsi in se cheaterjev hitro odkrižamo, pod pogojem, da so nastavitve serverjev takšne, da omogočajo kick/ban itd..
Na žalost pa določeni admini nimajo pojma o igranju(v kakšni firmi, ki postavi serverje za reklamo) in pol ratajo čudne nastavitve, ki naredijo server neigralen.
Sicer se pa čiterje nube da orng cotat, tk da niti v tem ne vidim prevlkega problema. Problem j, ko čita izkušen igralc.Ker enmu nubu noben aimbot ne pomaga, če me ne vidi. Wallhacki(če sploh še so / pojma nimam, keri čiti se še uporabljajo) pa niso problem, če pob ne zna migat pravilno, sploh pa strelat. V 95% spičim dol s serveja, če najdem čiterje. Otroci so otroci in jaz ne igram z otroci.

Nazadnje uredil nejc : 03.01.2006 ob 18:11.