Poglej enojno objavo
Staro 04.02.2009, 10:51
drstane8 Uporabnik drstane8 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2009
Sporočila: 155
Privzeto Re: Razlaga Razodetja, zadnje biblijske knjige (po W. Branhamu)

[quote=Vernik;1403265]Hvala Bogu, poizkus blokade normalnega komuniciranja je mimo.
Kaj je bilo to?
To je isti duh, ki je tekom zgodovine sprevračal, prikrival in spreminjal pomen in vsebino Svetega pisma. Njegov edini cilj je SPREVRAČANJE RESNICE. Ta duh sedaj hodi naokrog in išče, koga bi se polastil.

NE, dragi vernik (brez verske skupnosti). To ni nikakršen duh zgodovine..., kakor ti praviš! Oprosti, spet si v SVOJIH UTVARAH. Šlo mi je, kot se povsem jasno vidi, samo za to, DA SEM RAZKRINKAL "tvojo razlago Apokalipse", ki SEVEDA NI TVOJA in kar si s tem, kar si moral dopisati v oklepaju naslova, tudi (končno) priznal. Šlo je pač za tvojo plonkarijo - nič drugega. Nobene aureole si s tem nisi dodal... kvečjemu tisto, ki UTAJUJE, prikriva! To pač.

Ves čas si se držal "BENHAMOŠČINE" ( seveda ne znaš prevesti moje besedne igre, ker pač ne znaš hebrejsko). Ne znaš razbrati pomena "benham" (to je ravno besedna igra iz BRANHAM). Vendar trud v tej smeri bi bil zaman...

TI SI TOREJ po tvoje prikrojal branhamovsko razlago Apokalipse in vsemu svetu, ki te je želel brati dopovedoval, da je prav to kar počneš, delo DUHA samega. Tvoje prikrivanje izvora je torej DELO DUHA! Je edino zveličavna razlaga Apokalipse!
In kaj si dokazal?
Če se ozreš par svojih odgovorov nazaj, sem ti dokazal, da niti tega, kaj apokaliptična literatura je, ne veš, tak IGNORANT si! V NZ je pač samo ena knjiga, ki sodi v to literarno vrsto, izvenkanonskih pa je CELA VRSTA. Seveda tebi, ki razlagaš po BENHAMOVSKO (spet ta igra besed), tovrstno ZNANJE sploh ni potrebno...

Žal, "Vernik, brez verske skupnosti", očitno ti tudi Branham ni mogel koristiti, v vsem svojem odpadništvu in sektaštvu ne. Tudi o njem njegova bivša skupnost baptistov že za časa njegovega življenja ni želela nič slišati. Kot rečeno pa so mu najbolj nasprotovali zaradi njegovega okultizma...

Verjetno ti ne bo spet treba razlagati o nekem zgodovinskem duhu. Veš bralci znajo tudi sami BRATI. Tudi Pismo, brez branhamovščine!

Veliko ljubezni!