Poglej enojno objavo
Staro 26.08.2011, 21:43
54321 Uporabnik 54321 ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2011
Sporočila: 1
Privzeto Prenosnik in garancijsko (ne)popravilo

Živjo, imam eno vprašanje glede mojega prenosnika in garancije.

15.7.11 sem na garancijsko popravilo oddal niti leto star Toshiba prenosnik (tipkovnica ni delovala ter miška za gor in dol), danes, 26.8.11 so me klicali , da je prenosnik popravljen. Šel sem in ga vzel, prišel domov in ugotovil da je tipkovnica zamenjana (brezhibna), miška za gor in dol pa ne deluje. Prenosnik sem nazaj odnesel še isti dan, in prodajalec je računalnik preizkusil sam. Rekel je, da bodo v ponedeljek poklicali na servis kjer je bil izdelek servisiran, ter poskušali v poslovalnici odpraviti težavo. Strinjal sem se s tem, da jim pustim računalnik, če me bodo v ponedeljek res obvestili, če je bil izdelek popravljen ali poslan na servis. OK, do tu vse brez problemov, sem pa rekel da v primeru, da gre računalnik zopet na servis, da bi zahteval nadomestni prenosnik. Prodajalec mi je odgovoril, da za to se moram dogovoriti s servisom - s tem se ne strinjam, saj sem računalnik kupil v trgovini Big Bang, ne pa pri njihovem poobl. servisu.

Zanima me, kaj naj naredim v tem primeru. Lahko morda zahtevam kakšno odškodnino, morda celo nov enak izdelek ali vrnitev kupnine?