Poglej enojno objavo
Staro 22.04.2019, 18:37
fires Uporabnik fires ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2011
Sporočila: 7
Privzeto Re: Viber ne deluje na SiOL omrežju

Pozdravljeni.
Tudi sam sem imel enake težave. Zato sem večkrat iskal rešitve na raznih naslovih, tudi na Siolovih, oziroma Telekomovih forumih. Najbolj opisan problem, ko Varen splet ne pusti Viberju pošiljanja in sprejemanja slikovnih posnetkov preko Wi-fi povezave sem videl v tem vprašanju, ki pa je staro skoraj štiri leta. Smešen se mi zdi odgovor s strani Siola. Ker je bilo vprašanje postavljeno dolgo časa nazaj sem upal, da je ta težava z Varnim spletom in Viberjem odpravljena, le jaz ne vem kako zadevo urediti. Zato sem danes klical tehnično pomoč in dobil enak odgovor, kot ga je drug uporabnik pred štirimi leti.

Ponovno začuden nad nasvetom tehnika, da pač naj preklopim povezavo iz Wi-i na mobilno, prenesem ali pošljem fotografije, potem pa se nazaj preklopim na brezžično povezavo. Obstaja pa tudi druga rešitev in sicer, lahko izklopim tudi Varen splet, prenesem slike, pa ga zopet vklopim. Hvala za pomoč sem povedal tehniku. Na to sem ponovno začel ekperiment z vpisovanjem naslovov v ČRNO&BELEM seznamu v meniju SPLETNEGA FILTRA. Dodajal sem Viber.com, in še nekaj drugih Viberjevih naslovov. Toda zaman. Pošiljal sem slike s svojega telefona na tablico drugega uporabnika Viberja, ki pa ni nič dobil, dokler oba nisva bila na mobilnem omrežju. Na to mi je padla ideja naslova *VIBER*, torej karkoli pred VIBER in karkoli za njim. To dovoljeno stran sem dodal v rubriko SPLETNI FILTER, potrdil, shranil in oddahnil. Ta nastavitev pri meni in znancudeluje. Upam, da bo delovala še komu.
Odgovorite s citatom