Poglej enojno objavo
Staro 12.09.2011, 09:00
vw225n Uporabnik vw225n ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2011
Sporočila: 6
Privzeto Šlamparija, nateg ali pa samo Telekom?

Spoštovani,

po dolgih letih poslovnega odnosa s Telekomom človek misli da je doživel že vse, dokler....

Komunikator je po dveh letih spustil dušo...., OK bo treba nabaviti novo škatlo, Sagemov ni več, naročim Box S. Prijazna deklica me pokliče po telefonu in mi lepo razloži, da na obstoječi modem Sinope ni možno priključiti Box-a. OK, rečem, pa ga zamenjajte, saj je modem vaš in me načeloma nič ne briga kaj delate s svojo opremo. Ja veste gospod, to pa je potrebno po novem plačati. Za trenutek obnemim, se vprašam kaj sem zatupil, me že pri teh letih logika in j..e? Zgleda da res, zato bi prosim Telekom odgovor na nekaj enostavnih trditev in vprašanj.

1.Do katere infrastrukturne točke je Telekom dolžan v okviru obstoječe pogodbe dolžan skrbeti za HW opremo na strani naročnika?
2. Ali je dovoljeno in možno na parico, preko katere Telekom vrši svoj del pogodbenih obveznosti, priključiti kateri drug modem razen Telekomovega?
3. Ali je dovoljeno uporabljati še kateri drug komunikator razen tistih ki so na voljo pri Telekomu?
4.Ali je možno dobiti pri Telekomu Sagem komunikator?

Glede na to, da so po mojem laičnem mnenju odgovori:

1. do vključno modema, ki je last Telekoma
2.NE
3.NE
4.NE

jasni in nedvoumni, Telekom odgovori na čisto enostavno vprašanje.

Kako bo Telekom zagotovil izpolnjevanje svojih obveznosti ki izhajajo iz pogodbe, ki je v celoti spoštovana z moje strani (redno plačujem prispele račune + nabavil bom predpisano HW opremo Box-s)? Trnenutno smatram, da Telekom krši pogodbo. Nabavil bom HW opremo ki je po zagotovilih Telekoma obvezna in predpogoj za spremljanje Siol TV, TV pa ne bo delal? Svoj pogodbeni del bom izpolnil, TV pa ne bo delal?

Glede na to, da Telekom ni sposoben zagotoviti opreme ki bi bila kompatibilna z njihovo obstoječo brez dodatnih nepotrebnih stroškov na moji strani, mi prosim razložite kako si na vaši strani razlagate trenutno situacijo?
Odgovorite s citatom