Poglej enojno objavo
Staro 22.04.2008, 20:49
altervita Uporabnik altervita ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2001
Naslov: Vernek
Sporočila: 2
Privzeto Re: SiOL TV(+) ne deluje

mene pa zanima kdo je odgovorna oseba za nedelovanje storitve siol+
ko mi je prvič požrlo žetone za video na zahtevo sem še pogoltnil, drugič sem bil jezen, sedaj sem pa probal spet kupiti en film, pa še to ne morem...

na o8o1000 dobim odgovor da odgovorne osebe ni...hummm NI ODGOVORNE OSEBE? In potem mi pamž ki tam operira prek študenta še poje da sem nesramen in žaljiv in mi poklopi služalko.
Res želim vedeti kdo je odgovoren tule pri vas v tej hiši, ker bom tožil. PLačujem nekaj, kar ne dobim. In dragi moji, tole bom šel pa do konca. Imam dovolj financ da bom po par letih nekoga spravil ob službo in dobil odškodnino. v zadnjih dneh sem bil ničkolikokrat prekinjen v gledanju, resetirat sem rabil tisto škatlo, it na navaden siol tv, priljubljeni programi so bili pomešani, skratka požrli ste mi toliko živcev da ....

nekdo bo resno pokasiral tole za***avanje. to je nesposobnost na kubik. Kako sploh lahko poslujete. zakaj recimo ne dobim obvestila: žal storitev zaračunavanja naročnine ni na voljo, ta mesec boste morali pač potrpeti in ne plačati, dajemo gratis, se opravičujemo???

banda
Odgovorite s citatom