Poglej enojno objavo
Staro 12.07.2010, 07:29
nsignific Uporabnik nsignific ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2007
Sporočila: 8
Privzeto Re: Ni proste parice-nadgradnja

Jaz sem telefonski prikljucek imel, a so mi na vsako poizvedbo za internet odgovorili, da ni mozen. Večkrat. Tudi preko telefona.

Preko kolega, ki pozna par ljudi na Telekomu sem prišel do enega "on the inside", ki mi je rekel da naj ODJAVIM telefon, ter ga ponovno prijavim in prosim, da se priklopi na tak način, da bo možen internet.

Še enkrat sem oddal poizvedbo z vprašanjem, ali bom na ta način lahko dobil internet (ter to postavil kot POGOJ prikljucitve telefona) in odgovor se je glasil: "da, gospod, to bo pa šlo".

Mater jim... wtf...

Glede na to, da druge opcije nisem imel (bil sem na UMTS), sem se v to spustil in odjavil telefonski prikljucek ter narocil novega. Pridejo montirat; najprej Telekomovc telefon, pravi da ni bilo problema in internet bo, nato pa se Siolovc - ki mi priklopi EMX!!!! Vsa ta kolobocija zato, da so me priklopili na ISTO deljeno parico, kot sem bil prej. In nihce me med vsem tem postopkom ni opozoril, za kaj gre, meni se je pa zdelo jasno, da najbrz nihce ne misli da vse to pocnem samo zato, da bom na istem? Obup.

Stalo me je veliko casa, zivcev in DENARJA, ja DENARJA, ostal sem pa na UMTSu -.-

Takšnega nategovanja v življenju še nisem doživel.
Odgovorite s citatom