Poglej enojno objavo
Staro 03.01.2017, 18:15
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.056
Privzeto Re: Innbox V60-U Originalni Firmware

Na podobno vprašanje ,sicer za v50 sem prilepil del odgovorov ki sem jih pridobil od iskratela pred cca 2 leti..

Tako da vsaj po moje od tvojih želja ne bo nič...

"Sem pred cca dvemi leti imel podobne želje po modemu z " odprtim " sw .

Res da so se brez težav pogovarjali,in takrat imeli celo v prosti prodaji innbox v50 ,a sem na koncu dognal da ne bomdobil nič drugačen modem kot ga imam. Ker nekega osnovnega sw sploh naj nebi imeli ampak samo specifične sw po operaterjih.

Bom prilepil samo dva odgovora ,da vidite načelno za kaj gre. :

"Žal z našimi modemi ne gre drugače. Pri nas je za vsakega operaterja specifičen SW paket, ker ima vsak svoje zahteve po načinu delovanja in koliko bo pustil odprt uporabniški vmesnik za stranko. Nekega univerzalnega SW paketa nimamo, ker ni bilo potrebe. Modemi so se vedno proizvajali za znanega kupca, ki je postavil neke zahteve za delovanje.
Gesla, ki bi ga vi potrebovali pa tudi mi ne poznamo, to geslo je v lasti operaterja in je njegova stvar komu ga bo ponudil."

"Modem lahko pošljete, prepis SW je možen, potrebujem samo podatke o operaterju (siol, t-2, amis…) in o tipu priključka (optika oziroma dsl linija), ter seveda vaše kontaktne podatke.
Cena bi bila 1 ura servisnega dela po xx€ , poštnina ni vključena in se plača poštarju. Plačilo je po povzetju. Če je na modemu paket za Siol,vi pa ga boste priklopili na Siol mrežo, prepis ni potreben, ker bomo naložili točno tak paket kot je že na modemu.
"
Odgovorite s citatom